Jesteśmy skupionymi na celach, nagradzanymi profesonalistami z wieloletnim doświadczeniem

Quarx skupia wokół siebie specjalistów z wieloletnią praktyką. Domeną naszej firmy jest wykorzystanie nowoczesnych technologii do usprawnienia wszelkich aspektów związanych z działalnością instytucji w branży ubezpieczeniowej. Firma została stworzona w 2010 roku poprzez wyodrębnienie działu IT z firmy Progress Sp. z o.o. – ogólnopolskiej multiagencji z wieloletnim doświadczeniem. Jako zespół profesjonalistów stawiamy na kompleksową realizację projektów, począwszy od etapu analizy procesów poprzez projektowanie, implementację, wdrożenie oraz obsługę powdrożeniową.

Nasze produkty (systemy informatyczne) zoatały już wdrożone z powodzeniem u klientów takich jak Concordia Polska TUW czy Wielkopolskie Towarzystwo Ubezpieczeń Życiowych i Rentowych Concordia Capital. Współtworzyliśmy również system do kwotacji ubezpieczeń́ grupowych w SKOK Ubezpieczenia S.A.

Rozwiązania Quarx zostały w branżowym świecie docenione:

  • tytułem Lider Informatyki 2011 Instytucji Finansowych przyznanym przez Gazetę Bankową za wdrożenie systemu QFrontend (Rubinet) w Concordia Polska TUW,
  • wyróżnieniem w XI edycji konkursu "Lider Informatyki Instytucji Finansowych 2012" za System BlackBox,
  • wyróżnieniem za implementację procesu „Centralny Rejestr Zgód” w Concordia Polska TUW, przyznanym w kwietniu 2017 przez Gazetę Bankową (realizacja za pośrednictwem systemów - QFrontend i QWorkflow).

Misja, cele i wartości

Najwyższa jakość

Szanujemy czas Klientów. Sprawdzamy, optymalizujemy i modyfikujemy nasze produkty, aby wspierać kontrahentów rozwiązaniami pozbawionymi błędów.

Dopasowane rozwiązania

Dużo wysiłku wkładamy w analizę rynku i potrzeb naszych Klientów. Dążymy do tego, by procesy i rozwiązania, które przygotowujemy, wpisywały się w specyfikę celów wspieranych przez nas organizacji.

Zaufanie

Klienci i partnerzy chcą z nami pracować, ponieważ wiedzą, że nasze rozwiązania są sprawdzone. Jakość, o którą dbamy, jest potwierdzona zdobytymi dotąd nagrodami.

Praca zespołowa

Doświadczenie uczy nas, że sprawny i dobrze zarządzany zespół to kluczowy składnik wydajnej i efektywnej pracy.

Otwartość umysłu

Wierzymy, że szerokie horyzonty to podstawa wypełnienia naszej misji. Z tego wynika zrozumienie, jak wspierać współpracujące z nami firmy i marki.

Ludzie są ważni

Szanujemy ludzi w swojej organizacji oraz Twoich pracowników. Wiemy, że bez zadowolonych ludzi nie osiągnęlibyśmy sukcesu.