QMultiagencja

Zarządzanie siecią agentów ubezpieczeniowych, oddziałów i wystawianych polis

QMultiagencja to system stworzony dla agencji ubezpieczeniowo-finansowych. Służy do analizy współpracy z klientem. Kontroluje i zarządza wnioskami o ubezpieczenie oraz umowami. Ponadto wspomaga zarzadzanie strukturą współpracowników i zaawansowane rozliczenia finansowe ze współpracownikami.

Zarządzanie agentami i podpisywanymi umowami. Monitorowanie wyników sprzedaży.

Zarządzanie siecią agentów

Zarządzanie wnioskami i umowami

Zarządzanie polisami

Rejestr klientów

Obsługa wielu towarzystw ubezpieczeniowych

Konfigurowalny proces prowizyjny

Qmultiagencja to zarządzanie siecią agentów. System nalicza bonusy sprzedażowe, premie za efektywność oraz prowizje za podpisane umowy. Struktura prowizji ma postać drzewiastą. Naliczenia zależne są od wyników sprzedaży oraz dodatkowych czynników. Na podstawie przeprowadzonych czynności na dokumentach lub zawartych umowach system dokonuje analizy współpracy z klientem. System kontroluje i zarządza wnioskami o ubezpieczenie lub umowami. Zgromadzone w archiwum dokumenty mogą służyć do utworzenia rejestru klientów. QMultiagencja umożliwia również prowadzenie rozliczeń finansowych ze współpracownikami. Dzięki możliwości odczytu formatu Excel, obsługuje pliki rozliczeniowe dowolnych firm ubezpieczeniowo-finansowych.

Zadzwoń i dowiedz się więcej

Zrzuty ekranów

To są tylko przykładowe zrzuty ekranów z aplikacji już przez nas zbudowanych. Twoja aplikacja może wyglądać zupełnie inaczej.